Simpay

Maksymalnie proste płatności SMS Premium

Czym jest SimPay? To prosty, szybki i bezpieczny sposób na obsługę płatności przy wykorzystaniu SMS-ów Premium, czyli wiadomości tekstowych o podwyższonej opłacie. SimPay działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu Klienci mogą płacić za usługi wtedy, kiedy tylko zechcą.

Dodatkowo współpracujemy z największymi operatorami telefonii komórkowej w Polsce, co pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości i o wysokim stopniu bezpieczeństwa. System jest całkowicie automatyczny, dzięki czemu jest prosty i intuicyjny w obsłudze i nie wymaga dodatkowych nakładów pracy.

“Naszych partnerów łączą z Nami wspólne cele i wartości.
Niezwykle cenią prostotę i szybkość mikropłatności w SimPay.”

Kim jesteśmy

Grupą kreatywnych osób, które postanowiły zrewolucjonizować rynek mikropłatności SMS Premium w Polsce

W ciągu ostatnich kilku lat rozwój usług cyfrowych na świecie nabrał ogromnego tempa, a według prognoz specjalistów najbliższa przyszłość będzie należała do usług mobilnych. Jesteśmy świadomi szybkich zmian, jakie zachodzą także na polskim rynku, a dzięki ogromnemu doświadczeniu wiemy, w jakim kierunku podążają firmy w internecie. Dziś niemal każdy ma dostęp do sieci, a to pozwala nam dotrzeć do tysięcy nowych potencjalnych klientów.

Jakie są zalety naszych rozwiązań? Przede wszystkim szybki i bezproblemowy dostęp do uzyskanych funduszy. W SimPay, dzięki zastosowaniu faktoringu, prowizja za SMS-y jest wypłacana codziennie. To pozwala nam zaoferować Klientom usługi idealnie dopasowane do ich potrzeb, bez długiego oczekiwania na efekty.

Przechowywanie danych zgodnie z GIODO

Aby zapewnić najwyższy komfort korzystania z naszych usług, spełniamy wszelkie wytyczne zawarte w Ustawie o ochronie danych osobowych. Wszystkie pozostawiane u nas informacje zabezpieczamy i przechowujemy zgodnie z zaleceniami Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Szyfrowane połączenia SSL

Każdemu z naszych Klientów oferujemy połączenie przy pomocy bezpiecznego, szyfrowanego protokołu SSL, który zapewnia pełną ochronę przesyłanych informacji. Posiadamy certyfikat Thawte (jednej z najlepszych firm zajmujących się zabezpieczaniem przesyłu danych), co czyni nas godnymi zaufania.

Dwie niezależne serwerownie

Bardzo wysoko cenimy nieprzerwany dostęp do naszych usług, dlatego korzystamy z dwóch niezależnych serwerowni. Pozwala to w razie ewentualnej awarii jednej z nich dalej udostępniać pełen pakiet możliwości systemu SimPay. I daje dostęp do wszystkich możliwości przez ponad 99,9% czasu.

Bezpieczne API

Nasze API zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dokładnie zabezpieczało Cię przed zewnętrzną ingerencją. Korzystamy z najlepszych metod szyfrowania w czasie zarówno samego logowania do usługi, jak i późniejszego z niej korzystania. Dodatkowo otrzymujesz możliwość samodzielnego ustawienia wybranych przez siebie adresów IP, które jako jedyne będą miały dostęp do naszych serwerów.

Bezpieczeństwo

Dbamy o najlepszą ochronę komunikacji na poziomie Klient - nasz serwis

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Klienci, powierzając nam swoje pieniądze, obdarzają nas ogromnym kredytem zaufania. Aby go nie stracić dokładamy wszelkich starań, aby serwis SimPay.pl był bezpieczny i niezawodny.

Z tego powodu od samego początku działalności rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z operatorami telekomunikacyjnymi w celu zapewnienia jak najwyższych standardów dokonywanych transakcji. Przekłada się to oczywiście na jakość oferowanych przez nas usług.

Wszystkie dane przesyłane za pomocą systemu SimPay podlegają zabezpieczeniu najlepszymi technologiami szyfrującymi. Nad całością czuwa zaś wyszkolona kadra administratorów.

Infrastruktura

Nasze serwery połączone są bezpośrednio
z największymi operatorami GSM w Polsce

Działanie naszego systemu jest proste. W momencie, gdy użytkownik wysyła wiadomość SMS, w ułamku sekundy trafia ona na serwery operatora. Stamtąd kierowana jest do SimPay, który generuje dla użytkownika unikalny kod pozwalający na dokończenie transakcji.

W ciągu kolejnych kilku sekund, użytkownik otrzymuje zwrotną wiadomość
SMS, z kodem umożliwiającym potwierdzenie zamówienia.

W momencie wprowadzenia kodu w odpowiednim miejscu na Twojej stronie,
wysyłane jest żadanie o jego weryfikację poprzez API.

Odpowiedź z SimPay wraca w ciągu kilku milisekund,
dzięki czemu cały proces zamówienia można przeprowadzić błyskawicznie.

Zarejestruj się już teraz...

Załóż konto

...i zacznij zarabiać!