Twój partner w biznesie.

Nieustannie rozwijamy i udoskonalamy oferowane przez nas usługi. Zyskaj dostęp do rozwiązań, które z pewnością zostaną docenione przez Twoich klientów. A Ty będziesz mógł rozwijać swój biznes.

#
#
NOWOŚCI

Mała instytucja płatnicza

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko sprawdzone, doceniane rozwiązanie, ale też szereg innowacji, które warto poznać. Trzymaj rękę na pulsie – klienci cenią sobie nowoczesne, wygodne metody płatności, które zapewniają pełne bezpieczeństwo transakcji.

Przez cały czas dostarczamy przemyślane rozwiązania, dzięki którym możesz wznieść swój biznes na zupełnie nowy poziom – niezależnie od branży. Dopasowanie oferty w zakresie metod płatności do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku jest gwarancją nasze wspólnego sukcesu.

DOSTĘPNE PŁATNOŚCI

Wypróbuj nasze płatności

O nas

Poznaj bliżej idee SimPay

Przez ostatnie kilka lat rynek usług cyfrowych ulegał dynamicznych zmianom, których skutki możemy obserwować dzisiaj. Gwałtowny rozwój usług mobilnych i innowacyjnych metod płatności sprawił, że klienci mają dzisiaj zupełnie inne oczekiwania, niż jeszcze kilka lat temu. Jako przedsiębiorca musisz znać te potrzeby i wychodzić im naprzeciw.
Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, aby zapewniać klientom dostęp do takich usług, jakich potrzebują. Wiemy, w jakim kierunku podążają zmiany i tworzymy rozwiązania, dzięki którym zawsze będziesz o krok przed swoją konkurencją.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy postanowili zrewolucjonizować rynek płatności w Polsce.

JAKIE SĄ ZALETY NASZYCH ROZWIĄZAŃ?

Dzięki współpracy z nami uzyskasz szybki i bezproblemowy dostęp do środków finansowych. Prowizja za SMS Premium wypłacana jest codziennie, co pozwoli Ci na zachowanie płynności finansowej i na stały rozwój swojego biznesu. Nie musisz długo czekać na efekty – uzyskasz je niemal natychmiast.

Wartości

Jakie cenimy

#
Bezpieczeństwo

To absolutna podstawa przy wszelkiego rodzaju płatnościach. Wszystkie połączenia z naszymi serwerami są szyfrowane kluczem 256-bitowym.

#
Rozwój

Przez cały czas rozwijamy i udoskonalamy oferowane przez nas rozwiązania. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią one oczekiwania użytkowników.

#
Lokalny charakter

Jesteśmy polska firmą, zrzeszającą najlepszym specjalistów z branży. Rozumiemy potrzeby polskiego rynku i wychodzimy im naprzeciw.

#
Panel klienta

SimPay oferuje wygodny Panel Klienta, zapewniający intuicyjną, szybką obsługę. Zyskasz dostęp także do rozbudowanego panelu historii transakcji.

Każdemu z naszych Klientów oferujemy połączenie przy pomocy bezpiecznego, szyfrowanego protokołu SSL, który zapewnia pełną ochronę przesyłanych informacji.

Bardzo wysoko cenimy nieprzerwany dostęp do naszych usług, dlatego korzystamy z dwóch niezależnych serwerowni. Pozwala to w razie ewentualnej awarii jednej z nich dalej udostępniać pełen pakiet możliwości systemu SimPay. I daje dostęp do wszystkich możliwości przez ponad 99,9% czasu.

Nasze API zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dokładnie zabezpieczało Cię przed zewnętrzną ingerencją. Korzystamy z najlepszych metod szyfrowania w czasie zarówno samego logowania do usługi, jak i późniejszego z niej korzystania. Dodatkowo otrzymujesz możliwość samodzielnego ustawienia wybranych przez siebie adresów IP, które jako jedyne będą miały dostęp do naszych serwerów.
Bezpieczeństwo

Twoich usług

Każdego dnia zapewniamy sprawną obsługę i komunikację, dzięki czemu możesz zawsze liczyć na nasze wsparcie.

Mamy świadomość, że podstawą udanej współpracy jest zaufanie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby nasza relacja biznesowa była udana i owocna. Każdego dnia dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas usługi spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. Pilnujemy, by pieniądze Twoje i Twoich klientów były bezpieczne.

Od samego początku działalności rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z operatorami telekomunikacyjnymi w celu zapewnienia jak najwyższych standardów dokonywanych transakcji. Przekłada się to na wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Wszystkie dane przesyłane za pomocą systemu SimPay podlegają zabezpieczeniu najlepszymi technologiami szyfrującymi. Nad wszystkimi procesami czuwają nasi doświadczeni administratorzy.

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Utwórz konto arrow right icon