Przelewy Online dla Ciebie

Przelewy internetowe to obecnie jedna z najchętniej wybieranych metod płatności na całym świecie

CZYM SĄ

Przelewy online

Szybkie i wygodne przelewy online to jedna z najbardziej popularnych metod płatności wśród polskich klientów. Metoda ta cieszy się dużym zaufaniem, w związku z czym jest chętnie wybierana przez użytkowników, którzy cenią sobie tradycyjne metody płatności. Przelewy online pozwalają na opłacenie zamówienia od razu po jego złożeniu, dzięki czemu środki szybko docierają na konto firmy. Taka metoda płatności dostępna jest dzisiaj w niemal wszystkich sklepach internetowych. Nie ma wątpliwości, że Ty również musisz zaoferować ją swoim klientom.

Błyskawiczna realizacja przelewów online znacznie usprawnia obsługę klienta. Dzięki takiej formie płatności możesz rozpocząć realizację zamówienia niemal od razu po jego złożeniu i dokonanie przez klienta płatności. Jak wiadomo, szybka realizacja zamówienia to gwarancja sukcesu. Nie ma tutaj miejsca na żadne opóźnienia!

#
#
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przelewów online

Przelewy online są obecnie nie tylko w pełni bezpieczne, ale też wygodne i intuicyjne. To o wiele lepsze rozwiązanie, niż płacenie karta kredytową czy podawanie danych karty wraz z kodem CVC. Nie trzeba też uzupełniać wielu danych, jak numer konta. To z kolei zmniejsza ryzyko pomyłek.

Płatności online to obecnie jedna z najbezpieczniejszych metod dokonywania transakcji w sieci. Nic dziwnego, że klienci tak chętnie wybierają przelewy online. Dzięki licznym zabezpieczeniom środki finansowe są bezpieczne i szybko trafiają na konto Twojej firmy – bez opóźnień, bez problemów.

Dostarczamy płatności od największych banków
client info
client info
client info
client info
client info
client info
client info
client info
KROK PO KROKU

Płatności przelewem online

Płatności przez internet jeszcze nigdy nie były takie proste.

step-1
Wybór kanału

Twój klient na twojej stronie wybiera opcję płatności z simpay, zostaje przekierowany do naszej bramki a następnie wybiera płatność przelewem elektronicznym.

step-2
Wybór banku

Na stronie naszej bramki twój klient wybiera swój bank, podaje niezbędne dane i zostaje przekierowany do strony logowania swojego banku.

step-1
Potwierdź transakcje

Po zalogowaniu się do bankowości twój klient może opłacić transakcję z wybranego rachunku po czym zostaje niezwłocznie przekierowany z powrotem.

#
WTYCZKI

Integracja z Twoim
sklepem

Założenie konta w SimPay zajmie Ci chwile, codziennie pracujemy nad usprawnieniem procesu rejestracji i integracji z naszymi partnerami.

Wsparcie największych platform e-commerce pozwala na integracje większości sklepów internetowych. Wszystkie szczegóły integracji oraz dokumentacje znajdziesz tutaj.

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACE

Szybkie przelewy online
w Twoim sklepie internetowym

PIERWSZY MIESIĄC Z PROWIZJĄ 0%*
Wypróbuj za darmo Aktywacja 1 zł - bez ukrytych kosztów

* Dotyczy płatności online do obrotu 50.000zł. Po przekroczeniu tego limitu lub zakończeniu okresu próbnego, standardowa prowizja wynosi 1,49% * (nie mniej niż 0,30 gr)

Centrum pomocy

Pytania o: Przelewy online

Różnica między przelewem natychmiastowym a tradycyjnym dotyczy przede wszystkim czasu, w jakim przelew dociera do odbiorcy. W przypadku przelewu natychmiastowego jest on księgowany od razu – przez całą dobę. Inaczej wygląda to w przypadku przelewu tradycyjnego, gdzie jest on księgowany jedynie w godzinach pracy banku. Może to sprawić, że przelew tradycyjny pojawi się na koncie odbiorcy później, niż przy przelewie natychmiastowym.

W naszej ofercie dostępne są przelewy natychmiastowe od niemal wszystkich banków, dzięki czemu większość klientów będzie mogła skorzystać z przelewów natychmiastowych. Niestety, obecnie kilka banków nadal nie obsługuje przelewów natychmiastowych, jednak jest to niewielki odsetek – i można spodziewać się, że już niebawem również te banki zdecydują się na wprowadzenie takiego rozwiązania.

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, czy ich klienci rzeczywiście będą korzystać z opcji przelewu natychmiastowego. W ostatnich latach taka forma płatności cieszy się ogromną popularnością. Coraz więcej osób wybiera przelewy natychmiastowe – przede wszystkim z uwagi na łatwość i szybkość ich wykonania. Pozwala to na skrócenie procesu zakupowego, co z perspektywy sprzedawcy jest bardzo istotne. Chcąc zwiększyć konkurencyjność swojej oferty i sprzedaż, warto zaoferować klientom możliwość wykonania przelewu natychmiastowego.