Płatności BLIK

Szybkie i bezpieczne płatności BLIK pozwalają na dokonywanie płatności w dowolnym miejscu

CZYM JEST BLIK?

Wygodną formą płatności

BLIK to obecnie jedna z najchętniej wybieranych metod płatności. Pozwala ona na wygodne płacenie nie tylko za zakupy online, ale też za różnego typu usługi, a nawet za zakupy dokonywane w sklepach stacjonarnych. Z dnia na dzień rośnie liczba użytkowników, którzy chętnie korzystają z płatności BLIK.

Oferując swoim klientom możliwość dokonywania płatności BLIK znacznie zwiększasz szansę na to, że dokonają zakupu właśnie u Ciebie. Z Twojej perspektywy to same korzyści – nie tylko zwiększysz grono klientów, ale też środki błyskawicznie trafią na Twoje konto.

#
#
Płać szybko i bezpiecznie dzięki

BLIKOWI

Płatności BLIK cieszą się dużym zaufaniem klientów, przede wszystkim z uwagi na fakt, że nie wymagają one podawania danych karty czy innych informacji. Wystarczy 6-cyfrowy kod BLIK, generowany na przykład przez aplikację bankową, a następnie akceptacja transakcji – i to wszystko. Płatność dokonana!

Nad bezpieczeństwem transakcji BLIK czuwa zespół najlepszych specjalistów, dzięki czemu taka metoda płatności nie niesie ze sobą żadnych zagrożeń. Nie trzeba nawet logować się do aplikacji bankowej, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo transakcji – niezależnie od tego, w jakim miejscu znajduje się użytkownik i z jakiej sieci korzysta.

Zalety korzystania z BLIKA

#
Bezpieczeństwo

Nie używasz karty, nie logujesz się do bankowości internetowej, a każdą płatność zatwierdzasz w swojej aplikacji bankowej.

#
Szybkość

Przepisujesz kod BLIK, akceptujesz w aplikacji i gotowe! Nie musisz wpisywać numeru karty czy rachunku bankowego..

#
Wygoda

Telefon masz zawsze pod ręką, do zapłacenia nie potrzebujesz niczego więcej..

Płatności w internecie z kodem BLIK zrealizujesz w:
Już 17 banków obsługuje BLIKA!
client info
client info
client info
client info
client info
client info
client info
client info
KROK PO KROKU

Jak korzystać

Płatności BLIKIEM są wygodne i bezpieczne - podajesz kod BLIK i zatwierdzasz transakcję PINem w aplikacji bankowej. Nie musisz logować się do bankowości internetowej.

step-1
Wybierz płatności BLIK

Na stronie sklepu internetowego wybierze płatność BLIK. Następnie wyświetl kod BLIK w swojej aplikacji bankowej.

step-2
Wpisz kod

Wpisz kod na stronie płatności w sklepie internetowy.

step-1
Potwierdź transakcje

Potwierdź transakcję PINem w aplikacji Twojego banku. Gotowe!

#
WTYCZKI

Integracja z Twoim
sklepem

Założenie konta w SimPay zajmie Ci chwile, codziennie pracujemy nad usprawnieniem procesu rejestracji i integracji z naszymi partnerami.

Wsparcie największych platform e-commerce pozwala na integracje większości sklepów internetowych. Wszystkie szczegóły integracji oraz dokumentacje znajdziesz tutaj.

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACE

Szybkie przelewy online
w Twoim sklepie internetowym

PIERWSZY MIESIĄC Z PROWIZJĄ 0%*
Wypróbuj za darmo Aktywacja 1 zł - bez ukrytych kosztów

* Dotyczy płatności online do obrotu 50.000zł. Po przekroczeniu tego limitu lub zakończeniu okresu próbnego, standardowa prowizja wynosi 1,49% * (nie mniej niż 0,30 gr)

Centrum pomocy

Pytania o: BLIK

Obecnie ponad połowa płatności internetowych odbywa się przy pomocy BLIK, a popularność tego rozwiązania stale rośnie. Nic dziwnego – BLIK jest wyjątkowo wygodną formą płatności. Wystarczy podać 6-cyfrowy kod, a następnie zatwierdzić płatność w aplikacji, aby dokonać płatności. Coraz częściej możliwa jest też płatność BLIK bez podawania kodu, co jest jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem. Płatności BLIK dostępne są już w największych polskich bankach.

Nie ma co do tego wątpliwości – możliwość płatności BLIK-iem nie tylko skraca proces zakupowy, ale też jest jednym z elementów, dla których klienci decydują się na zakupy w danym sklepie. Przedsiębiorcy, którzy chcą, aby ich oferta była konkurencyjna i przyciągała nowych klientów, nie powinni rezygnować z płatności BLIK. To innowacyjna forma płatności, która uznawana jest za jedną z najszybszych i najwygodniejszych – a to ma dla potencjalnych klientów ogromne znaczenie.