PaySafeCard

PaySafeCard to metoda płatności, która staje się coraz bardziej popularna wśród polskich użytkowników

CO TO JEST?

Paysafecard

PaySafeCard to najprostsza metoda, aby płacić gotówką w sieci – bez ryzyka, bez opóźnień i bez dodatkowych zobowiązań. Wystarczy dostęp do karty PaySafeCard, aby dokonać płatności w dowolnym miejscu – szybko i w pełni bezpiecznie. Sposób działania PaySafeCard jest bardzo prosty. Wystarczy, że użytkownika dokona zakupu karty PaySafeCard, a następnie doładuje ją dowolną kwotą – 20, 30, 50, 100 lub 200 PLN. I to wszystko – można już dokonywać płatności.

Gdzie kupić?
#
#
Gdzie

Kupie karty Pre-paid

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Eget elit at congue orci placerat ut. In netus vitae urna nibh non netus tortor nec. Mauris ultrices donec tempus potenti hendrerit malesuada. Tellus purus pellentesque phasellus neque, iaculis lectus enim

Accumsan nisi, gravida egestas morbi purus sem. Turpis maecenas maecenas purus elit. Nunc, nam urna purus, porttitor at ut sed facilisis sed. Malesuada a rhoncus, aliquam egestas dictum cum nulla tempus, sit. Imperdiet viverra sollicitudin et purus arcu nulla at duis. Turpis non turpis egestas vel.

DOSTĘPNE W PUNKTACH Znajdź punkt blisko Ciebie
Proces

Płatności Paysafecard

Płatności przez internet jeszcze nigdy nie były takie proste.

step-1
Zakup Paysafecard

Zakup Paysafecard w najbliższym punkcie. Dostępne są karty o różnych wartościach.

step-2
Wprowadź kod PIN

Podczas płatności wprowadź 16-cyfrowy kod PIN z karty Paysafecard.

step-1
Potwierdź transakcje

Po potwierdzeniu transakcji, kwota zostanie pobrana z Twojego Paysafecard i automatycznie przekazana na wskazane konto.

#
WTYCZKI

Integracja z Twoim
sklepem

Założenie konta w SimPay zajmie Ci chwile, codziennie pracujemy nad usprawnieniem procesu rejestracji i integracji z naszymi partnerami.

Wsparcie największych platform e-commerce pozwala na integracje większości sklepów internetowych. Wszystkie szczegóły integracji oraz dokumentacje znajdziesz tutaj.

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACE

Szybkie przelewy online
w Twoim sklepie internetowym

PIERWSZY MIESIĄC Z PROWIZJĄ 0%*
Wypróbuj za darmo Aktywacja 1 zł - bez ukrytych kosztów

* Dotyczy płatności online do obrotu 50.000zł. Po przekroczeniu tego limitu lub zakończeniu okresu próbnego, standardowa prowizja wynosi 1,49% * (nie mniej niż 0,30 gr)

Centrum pomocy

Pytania o: PaySafeCard

Paysafecard to nowoczesna forma pieniądza elektronicznego. Taka forma płatności bazuje na systemie pre-paid, co oznacza, że użytkownik zasila swoje konto, aby wykorzystać dostępne środki. Cały proces jest tutaj podobny, jak w przypadku telefonów na kartę. Osoba, która chce dokonać płatności przez Paysafecard, musi wprowadzić 16-cyfrowy kod ze specjalnego, zakupionego wcześniej kuponu. Ogromnym plusem Paysafecard jest brak konieczności wykorzystywania karty kredytowej, logowania się do konta w banku czy podawania danych bankowych. Doładowania Paysafecard można zakupić między innymi w sklepach Żabka, Auchan, Pepco, w salonach prasowych Kolporter, w kioskach Ruchu, na Poczcie Polskiej, a także na stacjach benzynowych.

Popularność płatności Paysafecard stale rośnie. Rozwiązanie to stosowane jest przede wszystkim przez najmłodszych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta w banku, a także przez osoby, które szukają sposobów na zabezpieczenie swoich danych osobowych, w tym wrażliwych danych bankowych. System płatności Paysafecard stosowany jest przez różnego typu serwisy, które oferują usługi online lub dobra cyfrowe. Metoda ta popularna jest w branży gier. Z uwagi na pobierane prowizje, metoda ta nie jest najlepsza dla sklepów, które prowadzą sprzedaż towarów.

Przed uruchomieniem płatności Paysafecard każdy serwis jest dokładnie analizowany i weryfikowany przez pracowników Paysafecard z Wiednia. Następnie podejmują oni decyzję, czy dany serwis spełnia wszystkie wymogi. Czas oczekiwania na uruchomienie płatności Paysafecard wynosi zazwyczaj 1-2 dni roboczych. W szczególnie skomplikowanych przypadkach procedura uruchomienia płatności Paysafecard może przedłużyć się do 14 dni roboczych.