PaySafeCard

PaySafeCard to metoda płatności, która staje się coraz bardziej popularna wśród polskich użytkowników

CO TO JEST?

Paysafecard

PaySafeCard to najprostsza metoda, aby płacić gotówką w sieci – bez ryzyka, bez opóźnień i bez dodatkowych zobowiązań. Wystarczy dostęp do karty PaySafeCard, aby dokonać płatności w dowolnym miejscu – szybko i w pełni bezpiecznie. Sposób działania PaySafeCard jest bardzo prosty. Wystarczy, że użytkownika dokona zakupu karty PaySafeCard, a następnie doładuje ją dowolną kwotą – 20, 30, 50, 100 lub 200 PLN. I to wszystko – można już dokonywać płatności.

Gdzie kupić?
#
#
Gdzie

Kupie karty Pre-paid

Karty pre-paid Paysafecard to wygodny i bezpieczny sposób na dokonywanie płatności online bez konieczności ujawniania swoich danych bankowych. Możesz je nabyć w wielu punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży Aby znaleźć najbliższy punkt sprzedaży kart Paysafecard, odwiedź oficjalną stronę Paysafecard i skorzystaj z funkcji wyszukiwania dostępnej na stronie. Wystarczy wpisać swoją lokalizację, a system wskaże Ci najbliższe miejsca, w których możesz zakupić kartę.

Szeroka dostępność Karty Paysafecard są dostępne w różnych nominałach, dzięki czemu możesz wybrać kwotę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz je nabyć w sklepach spożywczych, kioskach, stacjach benzynowych oraz wielu innych miejscach.

DOSTĘPNE W PUNKTACH Znajdź punkt blisko Ciebie
Proces

Płatności Paysafecard

Płatności przez internet jeszcze nigdy nie były takie proste.

step-1
Zakup Paysafecard

Zakup Paysafecard w najbliższym punkcie. Dostępne są karty o różnych wartościach.

step-2
Wprowadź kod PIN

Podczas płatności wprowadź 16-cyfrowy kod PIN z karty Paysafecard.

step-1
Potwierdź transakcje

Po potwierdzeniu transakcji, kwota zostanie pobrana z Twojego Paysafecard i automatycznie przekazana na wskazane konto.

#
WTYCZKI

Integracja z Twoim
sklepem

Założenie konta w SimPay zajmie Ci chwile, codziennie pracujemy nad usprawnieniem procesu rejestracji i integracji z naszymi partnerami.

Wsparcie największych platform e-commerce pozwala na integracje większości sklepów internetowych. Wszystkie szczegóły integracji oraz dokumentacje znajdziesz tutaj.

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACE

Szybkie przelewy online
w Twoim sklepie internetowym

PIERWSZY MIESIĄC Z PROWIZJĄ 0%*
Wypróbuj za darmo Aktywacja 1 zł - bez ukrytych kosztów

* Dotyczy płatności online do obrotu 50.000zł. Po przekroczeniu tego limitu lub zakończeniu okresu próbnego, standardowa prowizja wynosi 1,49% * (nie mniej niż 0,30 gr)

Centrum pomocy

Pytania o: PaySafeCard

Paysafecard to nowoczesna forma pieniądza elektronicznego. Taka forma płatności bazuje na systemie pre-paid, co oznacza, że użytkownik zasila swoje konto, aby wykorzystać dostępne środki. Cały proces jest tutaj podobny, jak w przypadku telefonów na kartę. Osoba, która chce dokonać płatności przez Paysafecard, musi wprowadzić 16-cyfrowy kod ze specjalnego, zakupionego wcześniej kuponu. Ogromnym plusem Paysafecard jest brak konieczności wykorzystywania karty kredytowej, logowania się do konta w banku czy podawania danych bankowych. Doładowania Paysafecard można zakupić między innymi w sklepach Żabka, Auchan, Pepco, w salonach prasowych Kolporter, w kioskach Ruchu, na Poczcie Polskiej, a także na stacjach benzynowych.

Popularność płatności Paysafecard stale rośnie. Rozwiązanie to stosowane jest przede wszystkim przez najmłodszych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta w banku, a także przez osoby, które szukają sposobów na zabezpieczenie swoich danych osobowych, w tym wrażliwych danych bankowych. System płatności Paysafecard stosowany jest przez różnego typu serwisy, które oferują usługi online lub dobra cyfrowe. Metoda ta popularna jest w branży gier. Z uwagi na pobierane prowizje, metoda ta nie jest najlepsza dla sklepów, które prowadzą sprzedaż towarów.

Przed uruchomieniem płatności Paysafecard każdy serwis jest dokładnie analizowany i weryfikowany przez pracowników Paysafecard z Wiednia. Następnie podejmują oni decyzję, czy dany serwis spełnia wszystkie wymogi. Czas oczekiwania na uruchomienie płatności Paysafecard wynosi zazwyczaj 1-2 dni roboczych. W szczególnie skomplikowanych przypadkach procedura uruchomienia płatności Paysafecard może przedłużyć się do 14 dni roboczych.