Tabela Prowizji

Prosto, jasno , korzystnie

Operator Prowizja za Transakcje
do 70%
do 75%
do 75%
do 65%

Korzystasz z rozwiązań konkurencji?

Przenieś się do nas, a zyskasz więcej. Zaoferujemy Ci najlepsze dedykowane rozwiązania dla Twojego biznesu. A do tego możliwość wypłaty 80% zgromadzonych środków w czasie trwania okresu rozliczeniowego. Zupełnie za darmo!

Stawki proponowane na stronie są niezobowiązujące. Operatorzy GSM indywidualnie do strony przyznają punkty procentowe i końcowe stawki zostają wpisane na umowię.

Codzienne wypłaty w SimPay!

Nasze motto to: Nowa era rozliczania Partnerów!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dostęp do zarobionych środków pieniężnych jest bardzo ważny w każdej działalności. To dlatego stworzyliśmy nowy rewolucyjny system rozliczeń. Nasi Partnerzy mogą wypłacać 80% zebranych w danym okresie rozliczeniowym środków w dowolnym momencie!

Pozostała część prowizji zostanie wypłacona po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Takie proste rozwiązanie sprawia, że wszyscy nasi Partnerzy mogą w każdej chwili obracać zarobionymi pieniędzmi, bez konieczności długotrwałego oczekiwania na ich wypłatę.

Rozliczanie partnerów

Każdy okres rozliczeniowy zaczyna się pierwszego, a kończy ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Po jego zakończeniu, do 6-go dnia kolejnego miesiąca generujemy dla Ciebie specjalny raport podsumowujący wszystkie zaksięgowane wpływy z wysyłanych wiadomości SMS Premium.

Wystarczy, że zaakceptujesz raport i pieniądze, które zgromadziłeś na koncie wypłacimy Ci w terminie 5 dni roboczych.

Prowadzisz firmę? Rozliczymy się z Tobą za pomocą faktury VAT. Jesteś osobą fizyczną? Rozliczymy się w oparciu o umowę zlecenie.

 • Wypłata w trakcie okresu rozliczeniowego

  do 24h

 • Generowanie raportu końcowego

  do 6 dni

 • Wypłata prowizji

  do 5 dni roboczych

 • Metoda rozliczania partnerów prywatnych

  Umowa zlecenie

 • Metoda rozliczania partnerów firmowych

  Faktura VAT

Zarejestruj się już teraz...

Załóż konto

...i zacznij zarabiać!